Tipy na firemní vánoční dárky

Poděkujte svým obchodním partnerům za spolupráci, motivujte zaměstnance k lepším výsledkům nebo se důstojně rozlučte s odcházejícími kolegy. Vhodným firemní dárkem na Vánoce jsou luxusní dárkové koše. Obsahují pečlivě vybrané kvalitní produkty, které udělají radost každému obdarovanému.

Co najdete v každém balíčku

Dáváme si záležet na pečlivém výběru každého produktu. Uvědomujeme si, že kvalitní víno nebo čokoláda potěší příjemce mnohem víc, než obyčejný balíček z levných potravin v supermarketu. Zapomeňte na pozůstatky socialismu plné konzerv a paštik, vsaďte při výběru firemních dárků na kvalitní a chutné výrobky.

Základem našich balíčků je švýcarská čokoláda, luxusní čaj, víno a nakládané pochutiny. Čím větší balíček si vyberete, tím více různých druhů zajímavých potravin v něm obdarovaný najde.

K jaké příležitosti balíčky využít

Ať již chcete vybrat firemní dárek na Vánoce, či poděkovat, popřát, nebo prostě jen udělat radost, luxusní dárkové koše jsou tím správným řešením. Není nic jednoduššího, než objednat balíčky pro všechny Vaše partnery, zaměstnance nebo kolegy a přidat k nim vánoční přání s logem Vaší firmy.

          

Těmito koši navíc dáváte najevo, že si svých partnerů vážíte a stojí vám za víc, než jen pár krabičkových čajů a sardinky v konzervě. 

Univerzální dárky pro každého

Největší výhodou nabízených dárkových košů a šampaňských vín je jejich univerzálnost. Udělají radost každému. I když třeba nemá rád čokoládu, pochutná si na nakládaných houbách nebo dobrém čaji.

Další nespornou výhodou je, že nemusíte řešit pro každého jiný dárek. Všechny firemní dárky obstaráte najednou a nikdo nebude mít pocit, že je nějakým způsobem znevýhodněn.

Vyberte si z nabídky dárkových košů a pravého šampaňského, objednávku tak můžete odeslat ještě dnes a vyhnout se předvánočnímu shonu.